Cestovní postýlky

DERYAN - ultralehké a skladné cestovní postýlky

Nejlehčí a nejskladnější cestovní postýlka na trhu !

Rodiče malých dětí vědí,  jak  je při cestování nepříjemné tahat spoustu těžkých a velkých zavazadel. Alternativou klasické těžké cestovní postýlky je ultra lehké a kompaktní cestovní postýlka DERYAN. Po složení do přenosného pouzdra jsou  rozměry již od pouhých   38 x 38 x 10 cm ( postýlka BabyBox ). Postýlka je navržena tak, aby šla velmi snadno složit  během pár vteřin. Systém "Pop-up".  Díky samonafukovací matraci poskytuje dítěti pohodlí.  Ideální pro cestování!

Díky minimální hmotnosti již  od 1,5 kilogramu  a přenosnému obalu ji unese i malé dítě :-)  Postýlka je velice lehce rozložitelná / složitelná (systém " pop-up " )  Složená zabírá minimum místa, rozložená poskytuje pohodlí a bezpečí pro vaše dítě.  

Vhodná pro děti od narození. Lze použít  i jako plážový stan (50% UV ochrana ) , díky samonafukovací matraci a bavlněné podložce dítě leží  pohodlně, díky moskytiéře je  výborně chráněno před hmyzem.

Na následujícím videu vidíte, jak snadné je postýlku  rozložit a složit. Na níže uvedeném odkazu  podrobný návod, jak lze postýlku složit. Opravdu to není nic těžkého, ale doporučujeme před prvním skládáním návod prostudovat :)

 

Na následujícím videu vidíte, jak snadné je postýlku rozložit a složit. Na níže uvedeném odkazu podrobný návod, jak lze postýlku složit. Opravdu to není nic těžkého, ale doporučujeme před prvním skládáním návod prostudovat :)


V této kategorii nejsou žádné produkty. Zvolte prosím jinou kategorii.