MANDUCA - akce

Manduca New Style               Manduca Black Line                Manduca limitovaná


Manduca + 3 dárky a poštovné zdarma

Využijte akční nabídky a kupte si kvalitní ergonomické nosítko Manduca.

Manduca = kvalita a bezpečnost

Manduca splňuje požadavky Evropské normy EN 13209:2:2005 a jednotlivé detaily nosítka jsou zpracovány tak, aby odpovídaly nejnáročnějším požadavkům na bezpečné nošení. Základní spona má speciální trojité jištění a bezpečnostní gumičky u všech spon zabraňuji nechtěnému rozepnutí nosítka. Všechny spony a přezky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů - Duraflex, aby odpovídaly náročným testům dle odpovídajících EU norem. Spony a přezky jsou podloženy, aby při nošení netlačily. Pro výrobu základní edice nosítka se používá přírodní materiál CANVAS ( směs konopí a biobavlny)a 100% biobavlna na vnitřní část, limitovaná edice je vyrobena ze 100% biobavlny. Pro barvení nosítka jsou vybrány bezpečné barvy bez přítomnosti azobarviv. Kvalitní YKK zip bez obsahu niklu.

Manduca = všestrannost, široké využití

Manduca - nošení na břiše Manduca - nošení na zádech Ergonomické nosítko Manduca patří do kategorie měkkých nosítek a je určeno pro nošení batolat a dětí až do váhy 20 kg. Manduca je navržena v Německu a doporučována specialisty na nošení dětí pro její univerzálnost, respektování fyziologických potřeb dětí a ergonomii. Důmyslné konstrukční řešení Manducy umožňuje přizpůsobení nosítka pro novorozence i předškoláka stejně tak i pro rodiče rozdílných konstitucí. Nemusíte si tedy kupovat několik typů nosítek podle věku dítěte. Pro malá miminka je tu připravena novorozenecká vložka, od cca 4-5 měsíců lze už nosit bez novoroz enecké vložky. Pod zipem na přední části Manducy se skrývá nastavující pruh látky, který prodlouží nosítko o 7 cm a lze jej tak bezpečně použít i pro velké děti přibližně do 5 let věku.

Manduca = ergonomie a pohodlí pro dítě

Manduca - novorozenecká vložkaManduca klade důraz na ergonomii při nošení. Měkká, ale pevná látka obepíná tělo neseného dítěte a imituje tak klasické nosící šátky. Střihové řešení nosítka Manduca umožňuje ortopedicky správné postavení končetin v M pozici (v lékařské terminologii známe jako "žabí pozice"), která je pro novorozence přirozená. Při nošení novorozenců je respektován požadavek na C polohu dítěte a dostatečnou fixaci hlavičky. Hlavičku většího spícího dítěte fixuje kapuce, která je schována v přední části nosítka. Měkké polstrování v okolí nožiček zaručuje pohodlí dítěte a zabraňuje vzniku otlaků. Blízký kontakt Vašeho těla a dítěte nemění výrazně Vaše těžiště a nošení Vás tak fyzicky nezatěžuje. Jednoduchou manipulaci při nasazování a sundávání nosítka oceníte při každodenním používání.

 

Manduca - zkřížené popruhy na zádechErgonomické nosítko Manduca poskytuje dokonalý uživatelský komfort nošencům, ale i těm, kteří je nosí. Speciálně anatomicky tvarovaný bederní pás společně s bohatě polstrovanými ramenními popruhy dokonale rozkládají váhu neseného dítěte mezi bedra, záda a ramena a usnadňují nošení i těžších dětí ( do 20 kg). Ramenní popruhy, jejichž délku lze snadno upravit na třech místech zaručují dobrou přizpůsobitelnost nosítka i pro osoby velmi rozdílného vzrůstu a konstituce. Široký bederní pás lze nastavit až na délkou 140 cm ( obvod pasu). Při nošení na břiše můžete překřížit popruhy na zádech, což přináší pohodlí zejména osobám s úzkými rameny. Všechny spony nosítka jsou vypodloženy, tak aby nikde netlačily.

Manduca = úspora

Nosítko Manduca je přizpůsobeno pro nošení od narození do předškolního věku bez nutnosti dokupovat další doplňky. Novorozenecká vložka pro nošení od narození je součásti nosítka. Prodlužující zádová opěrka umožňuje nosit i děti velkého vzrůstu až do 20 kg.
Wickelkinder (Manduca)
Řadit podle: ceny / názvu 
Manduca Size-it
329 Kč