www.vesely-skritek.cz > Šanami ČR

Šátky na nošení dětí Šanami jsou vyráběné v ČR. Výrobce látek je přední česká firma s dlouholetou tradicí textilní výroby. Tato firma je držitelem sytému jakosti podle norem ISO 9001:2001 a jeho výrobky splňují normy ŐKO TEX STANDART 100, ze které vychází vyhl.84/2001 sb. Ministerstva zdravotnictví pro oděvy určené dětem do 3 let.

My jsme se pro Vás rozhodli zařadit do nabídky našeho eshopu šátky Šanami z řady Exkluzive. Tkanina má vyšší gramáž, vlákna jsou tkána hustěji, šátek nemá tendenci se tolik shrnovat a nezařezává se do ramen a nošení je tedy příjemnější než u starších typů šátků této firmy.

V řadě Exklusiv pro Vás nabízíme 3 typy šátků:

 

Šátky na nošení dětí z mykané bavlny

 

Šátky na nošení dětí mykané bavlny "Exclusiv Line" jsou silnější a svojí hmotností 220g/m2 zaručují vysoký komfort nošení jak při nošení novorozence tak i u těžších dětí. Nemají snahu se shrnovat a zařezávat do ramen. Šátky jsou příčně pružné a hladké, lehce se vážou. Přesto se po uvázání nepovolují. Díky vzorům, které jsou asymetrické, je jednodušší orientace při dotahování jednotlivých úvazů. Každý lem má jinou barvu.
 

Šátky na nošení dětí z česané bavlny

Tyto šátky na nošení dětí jsou utkány ze 100% česané bavlny. Kombinace vazby lomeného kepru, zdvojené osnovní nitě a zdvojeného útku, ve spojení se sílou tkaniny dává šátku vynikající vlastnosti při nošení jak novorozenců, tak především starších dětí. Použití česané bavlny dává šátku na nošení dětí nejen pevnost a odolnost, ale má také skvělou příčnou pružnost a je velice hebký, měkký a poddajný.

Šátky na nošení dětí z česané bavlny patří mezi špičkové výrobky firmy Šanami a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.
 

Šátky bavlna + bambus

Šátek na nošení dětí ze směsi 61% bavlny a 39% bambusu. Kombinace bavlny a bambusu dodává šátkům skvělé vlastnosti které ocení i ti nejnáročnější uživatelé.Šátek je tenčí, lehký, vzdušný, pohlcuje pach a je antibakteriální. Všechny tyto skvělé vlastnosti mu propůjčuje bambusové vlákno - přírodní vlákno 21. století.

Řadit podle: ceny / názvu 
Šanami Jaro
od 1400 Kč
Šanami Jeans
od 1460 Kč
Stránky
1
2 3 Další  Konec