Pytlík na skladování plen jednobarevný XS 2018

Tento produkt je možné koupit v několika variantách. Vyberte, prosím, variantu kliknutím do výběrového prvku - vpravo od názvu varianty a následně stiskněte tlačítko Koupit.
Výrobce Bamboolik ČR
Kategorie Pytle, tašky na plenky
Kód bampjxs18
Doba dodání 10 dní
Vaše cena 119 Kč

Vyberte prosím variantu produktu:
Barva:

Popis produktu

Pytlíček na svačinku a drobnosti, o velikosti 17x23 cm.

 

Zapomeňte na ošklivé igelitové pytlíky a tašky a užívejte si ekologičtější, ekonomičtější a hezčí variantu! Pytlíky a pytle Bamboolik jsou ušity z membránového materiálu (PUL), který je voděodolný a současně prodyšný. Původně jsou určeny pro přepravu a skladování plenek, ale jejich použití je mnohem širší. Už nemusíte hledat hračky vašich nejmenších rozsypané po přebalovací tašce, zoufat si z přesnídávky, která už zase vytekla z kelímku a rozpatlala se po tašce, vyházet celou kabelu, abyste našli peněženku a klíče. Pytlíky a pytlíčky vám pomohou udržet obsah tašky pod kontrolou, i když jako rodiče malých dětí musíte s sebou nosit slušný náklad. Využijete je ale i jinde. Například čerstvý chléb zabalený do utěrky vydrží v prodyšném pytlíku déle měkký.

 

Pytle si můžete vybrat ve 4 velikostech:

 

XS na jednu až dvě plenky

S na celodenní výlet

M na víkend bez pračky

L na kratší dovolenou

 

Vybrat si přitom můžete vždy ze dvou variant: jednobarevné ekonomické nebo luxusní potiskové v krásných moderních dezénech.Další náhledy
Pytlík na skladování plen jednobarevný XS 2018
Pytlík na skladování plen jednobarevný XS 2018